За місяць до проведення Х чемпіонату Москви з перукарського мистецтва влада російської столиці видала спеціальне розпорядження. Документ із двома додатками зайняв п"ять сторінок.
У першому пункті йшлося, що для "формування позитивної громадської думки щодо професії перукаря" влада вирішила погодитися з організаторами і провести захід. Одразу ж у другому пункті було визначено: "Прийняти до відома, що фінансування організатори здійснюють за власний кошт".
Зі свого боку чиновники рекомендували різним комітетам і департаментам "посприяти" в організації. Ці рекомендації зайняли цілу сторінку розпорядження.
Чемпіонат проходив у виставковому центрі "Гостинний двір" і тривав два дні — п"ятницю та суботу. Участь у ньому взяли 300 майстрів. Перемога надає право через півроку змагатися на чемпіонаті Росії.
Найкращих визначали в 19 номінаціях. Серед них були: креативна зачіска, вулична мода, вечірня зачіска, зачіска нареченої, повний модний образ. В окремій категорії "дитинство щасливе моє" перукарі намагалися створити красу на головах підростаючого покоління.
Майстри з манікюру працювали переважно з накладними нігтями. Їх 30 років тому винайшов стоматолог Стюарт Нордстром. Дружина зламала ніготь, і він відновив його за допомогою матеріалу для пломб. Через півроку експериментів з"явився новий продукт.
Усім переможцям чемпіонату вручили дипломи. Троє найкращих у кожній категорії отримали медалі та кубки.












Коментарі