Ексклюзиви
Четвер, 13 травня 2021 00:40

Чоловік став заручником на шоу талантів

Автор: MK.RU
  Владислав Іванов не хоче працювати моделлю чи давати інтерв’ю. Скаржиться, що як перекладача його не наймають
Владислав Іванов не хоче працювати моделлю чи давати інтерв’ю. Скаржиться, що як перекладача його не наймають

Росіянин 27-річний Владислав Іванов став заручником китайського телешоу талантів "Продюс кемп". Не міг покинути програму, бо це загрожувало великим штрафом за контрактом. Просив глядачів не голосувати за нього, щоб повернутися додому.

Іванов працював перекладачем у Китаї. Продюсери найняли його, щоб перекладав японським учасникам. Запропонували взяти участь у шоу, пообіцявши, що за два тижні зможе поїхати додому. Вважали, що глядачам сподобається зовнішність хлопця. Іванов узяв псевдонім Лелуш. Ні співати, ні танцювати не вмів. На шоу пішов підзаробити. Та вже після першого виступу став одним з лідерів голосування.

— Його виступи виглядали жалюгідно, — розповідає журналістка з Пекіна Айн Сін. — Але що більше він старався вилетіти, то активніше за нього голосували. Лелуш цікаво виглядав на тлі інших гламурних самозакоханих учасників. Був скромний і похмурий. Люди вимагали, щоб з його кімнати в гуртожитку постійно вели стрім. Він щиро просив не голосувати. Казав, що іншим хлопцям це потрібніше. Але це лише додавало азарту. Виглядало жорстоко.

Чоловік провів на зйомках три місяці. Дійшов до фіналу шоу наприкінці квітня і звільнився від зобов'язань. Одразу вилетів до Владивостока.

— У нього були десятки пропозицій, — продовжує Сін. — Хороші контракти на роботу в рекламі й моделлю. Ми не сумнівалися, що скористається ними. Але Лелуш написав, що більше не може стояти перед камерами.

Зараз ви читаєте новину «Чоловік став заручником на шоу талантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі