Ексклюзиви
пʼятниця, 12 липня 2024 11:28

Білорусь будуватиме нові застави на кордоні з Україною

У Білорусі планують спорудити дві нові прикордонні застави на кордоні з Україною.

Їх будівництво запланував Державний прикордонний комітет країни, повідомляє моніторинговий Telegram-канал "Беларускі Гаюн".

Зокрема, відомство має закупити "інженерні послуги з комплексного управління будівельною діяльністю" для спорудження застав. Один з комплексів прикордонної застави побудують у селі Карпівка Лоївського району.

Автор: t.me/Hajun_BY
  У Білорусі будуватимуть дві прикордонні застави на кордоні з Україною
У Білорусі будуватимуть дві прикордонні застави на кордоні з Україною

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в історії: у Білорусь прибули військові з Китаю

"Застава була утворена у вересні 2017 року і входить до складу прикордонної комендатури "Лоїв" Гомельської прикордонної групи. Забезпечує охорону ділянки кордону з Україною протяжністю 29,5 кілометрів, що проходить річкою Сож", - йдеться у повідомленні.

Інший комплекс будуватимуть у селі Свіча Наровлянського району. Цю заставу сформують з нуля. Вона увійде до складу Мозирського прикордонного загону.

Моніторингова група наголошує, що таку локацію для будівництва було обрано невипадково. Зараз в тому районі знаходиться лише одна застава Мозирського прикордонного загону - "Наровля".

В армії Білорусі нещодавно заявили, що Україна нібито стягує до кордону на Житомирщині війська та військову техніку, а в мінно-вибухових загородженнях нібито проробила проходи для диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ).

Там пригрозили "блокувати і знищувати" ДРГ "у разі виявлення" та звинуватили Захід у "розв'язуванні гарячого конфлікту".

Зараз ви читаєте новину «Білорусь будуватиме нові застави на кордоні з Україною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути