Ексклюзиви
Четвер, 30 жовтня 2008 16:29

Пошукова служба "ГПУ"

Ви можете відсилати ваші листи та фотографії на адресу редакції. Не забудьте вказати зворотну адресу та контактний телефон. Якщо ви побачили знайоме прізвище — будь ласка, скажіть тій людині чи повідомте в редакцію: Пошукова служба "ГПУ", редакція "Вінницька газета по-українськи", вул. Некрасова, 25, Вінниця, 21007.Ібрагимов Наїль Ханнанович шукає Абрамову Любов Іванівну та Абрамова Євгена Вікторовича, 1960 р. н.

"Шукаю подругу та її сина. До 1996 року вони проживали в місті Небит-Даг Туркменської республіки, а потім переїхали жити у Вінницю".Вялих Ірина Олександрівна розшукує Панчишкіну Анну, 1983 р. н.

"Шукаю подругу дитинства, з якою разом жили на вулиці Родіонова в місті Заполярний Мурманської області. Аніного папу-військового перевели в Україну, у Вінницьку область десь у 1990–1993 роках. Маму моєї подруги теж звати Анна".


Шукають Бізянова Костянтина Івановича, 1927 р. н.

"Утратили зв"язок 1987 року. Бізянов проживав із дружиною Курптовою Наталею Іванівною у Вінницькій області, м. Гайсин, вул. Чайковського, 5, кв. 17. Дітей не було. До пенсії працював електриком у місцевому Будинку культури. У нього немає ноги до коліна, ходить на протезі".Шевчук (Поліщук) Галина Юріївна шукає Подобну Юлію Юріївну, 1976 р. н.

"Я закінчила технічний університет у Вінниці. Розлучена, виховую 9-річну доньку Аліну. Зараз живу в Санкт-Петербурзі. Дуже хочу знайти свою подругу по університету Юлю Подобну із Жмеринки, а також своїх родичів по лінії мами Єрьоміної Люсії Анатоліївни, 1958 р. н. і папи Поліщука Юрія Григоровича, 1957 р. н."

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 232
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути