Середа, 06 серпня 2008 15:52

На фестиваль Ганна Секрет зібрала сто митців

У селі Правилівка Оратівського району Вінниччини відбувся обласний фестиваль "Мистецька родина". Проходив він на батьківському подвір"ї вінницької тележурналістки Ганни Секрет. Шість років тому жінка вперше організувала там творчі посиденьки.

— Спочатку збирались односельці. Тепер же їдуть із інших областей, — каже заслужена журналістка України Ганна Василівна, 59 років. — Щоб розширити сцену, купила спорожнілу сусідську садибу.

Теслі спорудили сцену та літні будиночки для гостей та артистів. Поставили пеньочки для глядачів, насадили квітів.

Першими на свій "Театр на городі" Ганна Секрет запросила дітей. Улаштувала їм свято з нагоди Міжнародного захисту дітей 1 червня.

Цьогоріч на "Мистецьку родину" з"їхалися самодіяльні артисти та митці з 12 районів області. Найбільше глядачі аплодували сімейному духовому оркестру шести братів Шпорталюків із села Балабанівка. Вони виконали пісні "Рідна мати моя", "Карапет", "Українська полька".

На фестивалі працювала виставка-продаж виробів із лози, писанок, витинанок, вишивок, картин, кераміки.

13-річного Ярослава Рудика з селища Оратів за його вишиванки нагородили дипломом і пам"ятним подарунком від обласного управління культури й туризму.

— Це моя перша відзнака такого рівня, — зізнався хлопець. — Не сподівався, бо приїхало багато талановитих майстрів.

Дипломами відзначили родинний ансамбль Шпорталюків, сестер-флористів Галину та Ніну Співак із села Підвисоке, художників Тіторуків з Оратова — сестру Галину та брата Андрія.

Зараз ви читаєте новину «На фестиваль Ганна Секрет зібрала сто митців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода