пʼятниця, 02 жовтня 2015 00:45

"Мы — "айдаровцы". Каждый раз, когда будешь слышать это слово, бойся"

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.news.pn
  Дмитро Кичатий другий тиждень лікується після побиття чоловіками у військовій формі на дорозі із села Кринички до Миколаєва. Має струс мозку й гематоми
Дмитро Кичатий другий тиждень лікується після побиття чоловіками у військовій формі на дорозі із села Кринички до Миколаєва. Має струс мозку й гематоми

— Около шести вечера с другом ехал в Николаев. Объезжал огромную яму на дороге. Вдалеке увидел темно-серый "Фольксваген-Пассат". Машина неслась нам навстречу с включенными фарами. Я съехал, аварийной ситуации не создал. Разминулись, но "Фольксваген" сильно затормозил. Развернулся и начал меня догонять. Уйти далеко на моей "Четверке" не было шансов. Когда поравнялись, с окон на нас наставили два пистолета, прижали к обочине, — розповідає 24-річний Дмитро Кичатий із села Кринички Миколаївського району. 19 вересня його побили троє чоловіків у військовій формі.

— Вони вийшли з машини, мали камуфляжі без шевронів. З ними була ще одна дівчина, стояла в стороні, — продовжує Дмитро. — Один амбал вимагав ключі. Я відмовив, і він ударив по обличчю рукою, витяг із машини. Кричав, що через таких, як я, виникають аварії. По черзі били, матюкалися і кричали: "Мы — "айдаровцы". Каждый раз, когда будешь слышать это слово — бойся. Если еще когда-нибудь нам попадешься, ты — труп". Погрожували, що посадять у машину і закидають гранатами. Друга вдарили пару разів по щелепі. Вони були п'яні. Перед людьми, які проїжджали повз, розмахували зброєю.

Дмитро Кичатий живе з батьками. Працює оператором комп'ютерних ліній.

— Потім під'їхав військовий інспектор. Стояв мовчки. Коли на мене почали кидатися з ножами та пістолетами, сказав: "Мужики, зачєм вам ці неприятності?". Мою машину потовкли ногами, погнули водійські дверцята. Інспектор приніс папочку, дістав ручку й альбомний листок. Погрожували застрелити і вивезти в посадку. Мусив писати розписку, що не маю претензій. Коли військові поїхали, інспектор заявив, що спас мені життя.

Дмитро перебуває у райлікарні. Має струс мозку та гематоми. Написав заяву в міліцію за фактом побиття, погроз убивством і пошкодження авто. Подію кваліфікували як хуліганство.

Зараз ви читаєте новину «"Мы — "айдаровцы". Каждый раз, когда будешь слышать это слово, бойся"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути