Пʼятниця, 04 грудня 2009 07:29

Гіві дякував моїй мамі

Готувала матеріал про спеції на сторінку "Їжа". Вирішила, що найліпше про них розповість грузин, який торгує на Центральному ринку Полтави. Гіві Габелія возить спеції з Грузії.

Гіві розповів, до чого слід додавати кожну з приправ, поділився рецептами грузинських національних страв. Не міг повірити, що про нього напишуть у газеті.

По закінченні інтерв"ю Гіві поспіхом зібрав спеції в торбину. Тицьнув її мені в руки, і наказав узяти кілька гілок із лавровим листям.

— У меня на родине отказ — это неуважение, — пояснив ламаною російською. Їхніх національних звичаїв не знаю, тому не ризикнула відмовитися.

Мама довго допитувалася, що було у тій статті

За кілька тижнів принесла газету зі статтею. Гіві показав її усім продавцям. Радів, як дитина. Пообіцяв купити пачку газет. Частину роздати знайомим, решту відправити у Грузію. Хвалився, що завдяки публікації в нього побільшало покупців.

За кілька тижнів перетелефонував.

— Хочу вас еще за газету поблагодарить. Приходите.

Відмовити було ніяк. Гіві попросив у мене телефон моєї мами. Я відмовила. Тоді він наполіг, аби я подзвонила їй та дала йому слухавку.

— Спасибо вам за дочку, — сказав їй. Розповів, який він був радий, коли про нього написали в газеті.

Мама була шокована. Потім довго допитувалася, що такого було у тій статті.

Зараз ви читаєте новину «Гіві дякував моїй мамі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі