Ексклюзиви
Середа, 14 травня 2008 07:11

Банки не видають кредити

Інфляція та нові правила кредитування, які запровадив Нацбанк, сприяли тому, що банки припинили видачу кредитів фізичним особам. Першими відмовилися кредитувати населення "Укрпромбанк", "Укрсиббанк" та "Кредитпромбанк".

В "Укрсиббанку" припинили видачу кредитів населенню у гривні та переорієнтувалися на кредити у валюті.

— Ми дійсно обмежили кредитування у гривні, враховуючи нестабільність і дорожнечу гривневих ресурсів на міжбанку. Привертаючи засоби під 30–40 відсотків, складно кредитувати населення, — розповідає Іван Істомін, 29 років, керівник департаменту розвитку індивідуального бізнесу. — При цьому не вводимо ніяких обмежень на кредитування в інших валютах. Адже немає ніяких коливань або невизначеності у вартості валютних ресурсів. Фактично кредитування у гривні ми замінили кредитуванням у доларах.

Нині кредити у валюті цікавіші споживачеві, і зниження обсягів кредитування не спостерігається, запевняє Істомін. Іпотечні та автомобільні кредити здебільшого оформляють у валюті.

Коли Нацбанк змінить умови кредитування, ніхто не прогнозує.

Зараз ви читаєте новину «Банки не видають кредити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода