четвер, 17 квітня 2008 17:44

Наталя Троценко стала чемпіонкою Європи

Наталя Троценко фіксує вагу 109 кг у поштовху. Це дозволило їй завоювати перше місце. Раніше Троценко була срібним призером чемпіонату Європи

Українська важкоатлетка Наталя Троценко, 23 роки, із міста Хоростків Тернопільщини стала чемпіонкою Європи. Турнір проходить в італійському місті Ліньяно.

Для Троценко не було рівних у вазі до 53 кг. Спортсменка підняла 197 кг — 88 у ривку та 109 кг — у поштовху.

Друге місце посіла іспанка Марія де ла Пуенте — 190 кг, бронзу виборола Джулія Роде з Німеччини — 188 кг.

Раніше Троценко була чемпіонкою світу та Європи з-поміж дівчат та срібною медалісткою чемпіонату Європи серед дорослих.

Зараз ви читаєте новину «Наталя Троценко стала чемпіонкою Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua