середа, 06 травня 2009 19:34

Газзаєв може замінити Михайличенка

Валерій Газзаєв один раз вигравав чемпіонат Росії з ”Аланією” та тричі — з ЦСКА

Російський фахівець Валерій Газзаєв, 54 роки, може замінити Олексія Михайличенка на посаді головного тренера збірної України.

Контракт Михайличенка закінчується влітку наступного року і автоматично буде продовжений у випадку виходу національної команди до фінальної частини Кубка світу-2010. Якщо цього не трапиться, Михайличенка звільнять. Українці у відбірній групі майже втратили шанси на перше місце і пряму путівку до Мундіалю, борючись із хорватами за другу позицію. Очний матч конкурентів, який відбудеться 6 червня в Загребі, має прояснити ситуацію в цій боротьбі.

Газзаєв залишається безробітним із грудня минулого року. До того часу він тренував московський ЦСКА, тричі виграв з "армійцями" чемпіонат Росії, здобув Кубок УЄФА-2005. Висловлює бажання попрацювати з національною командою.

— Давайте поки що не хвилюватися за долю Олексія Михайличенка, — каже президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, коментуючи попередню домовленість із Газзаєвим.

Зараз ви читаєте новину «Газзаєв може замінити Михайличенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua