субота, 25 березня 2017 16:44

Український гімнаст виграв медаль на Кубку світу

Ігор Радівілов виграв срібло в Катарі. Фото: telegraf.dn.ua

Бронзовий призер Олімпіади-2012 в опорному Пружки, українець Ігор Радівілов здобув срібну медаль на змаганнях Кубка світу серії FIG в Катарі.

Український гімнаст показав другий результат у вправі на кільцях (15.066 - D 6,3; E 8,766), поступившись лише представнику Вірменії Артуру Товмасяну (15.133). Третє місце дісталося китайцю Зо Хінгуану (15.033).

Радивилів у 2015 році здобув дві медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики. Також ставав срібним призером Європейських ігор і вигравав "срібло" на чемпіонаті Європи.

Раніше український гімнаст Олег Верняєв виграв етап Кубка світу в німецькому Штутгарті.

Зараз ви читаєте новину «Український гімнаст виграв медаль на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua