понеділок, 20 березня 2017 10:04

Олімпійський чемпіон Верняєв виграв етап Кубка світу

Олег Верняєв виграв етап Кубка світу у багатоборстві

У Штутґарті (Німеччина) відбувся другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. "Золото" у багатоборстві вдалося завоювати українцеві Олегу Верняєву.

Українець набрав 84.899 бала. Наш гімнаст випередив японця Казума Кайя, на рахунку якого 84,398 бала, і Веї Суна з Китаю (82,898). Верняєв показав найкращий результат у вправах на брусах і в опорному стрибку. У вправі на кільцях українець посів 2-ге місце, а у вправі на коні - 3-тє місце.

Минулого етапу в Ньюарку українець став другим, поступившись американцеві Юлу Малдауеру.

З 5 по 21 серпня минулого року в Ріо-де-Жанейро проходила Олімпіада-2016, на якій Верняєв показав найкращий результат серед усіх українських спортсменів. На рахунку гімнаста дві медалі - "золото" у вправах на брусах і "срібло" в індивідуальному багатоборстві.

Зараз ви читаєте новину «Олімпійський чемпіон Верняєв виграв етап Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua