понеділок, 15 травня 2017 19:52

Українська гімнастка перемогла на турнірі в Канаді

Олександра Яремчук виграла 4 золота і срібло на юніорському турнірі з художньої гімнастики

Українка Олександра Яремчук блискуче завершила виступи на традиційному юніорському турнірі з художньої гімнастики Koop Cup в Канаді.

Спортсменка здобула в Торонто п'ять медалей - чотири золоті і одну срібну.

Уродженка Дніпра впевнено впоралася з усіма видами програми, допустивши лише дрібні помарки у вправі з булавами. Однак вони не завадили українській грації посісти перше місце в багатоборстві.

"Золото" і найвищі оцінки суддів Олександра зуміла здобути в вправах з обручем (15,700 балів), м'ячем (15,233), стрічкою (15,200) і в загальному заліку (59,466).

7 травня в болгарській Софії завершилися фінали в окремих видах на четвертому етапі Кубка світу цього сезону. Українські гімнастки виграли 2 золота в фіналах і Кубок світу.

Зараз ви читаєте новину «Українська гімнастка перемогла на турнірі в Канаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua