Ексклюзиви
Субота, 20 жовтня 2007 14:13

У Пекіні побудована більшість олімпійських об"єктів

До нинішнього часу завершено будівництво 27 з 37 спортивних об"єктів Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні.

- За винятком національного стадіону "Пташине гніздо" , будівництво якого буде завершено в березні наступного року, всі олімпійські спортивні об"єкти, що зараз будуються, будуть повністю побудовані до кінця поточного року, – передає слова виконавчого заступника голови оргкомітету "Пекін-2008" Лю Цзінміня агентство "Весь спорт" з посиланням на Xinhua.

– Зараз вже завершена розробка програм церемоній відкриття і закриття Олімпіади–2008. Підготовка до естафети Олімпійського вогню йде інтенсивно, в різних регіонах проводиться відбір 20 з гаком тисяч учасників естафети. В даний час завершений перший етап продажу квитків на Олімпійські ігри для китайських глядачів. Другий етап продажу квитків почнеться в третій декаді жовтня поточного року. Зараз успішно йде робота і з продажу квитків для зарубіжних глядачів. Вражаючі успіхи досягнуті Пекіном в охороні навколишнього середовища і розвитку дорожньої інфраструктури, що створює сприятливі умови для проведення Олімпійських ігор.


Зараз ви читаєте новину «У Пекіні побудована більшість олімпійських об"єктів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі