четвер, 24 квітня 2008 08:27

"Барселона" і "МЮ" зіграли у нульову нічию

Уже з початку першого півфінального матчу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" пішов уперед і уже на 3-й хвилині мав реальну нагоду відзначитися, проте Кріштіану Роналду не реалізував пенальті, влучивши у перекладину. Надалі перевага була на боці "Барселони". Футболісти каталонського клубу тільки у площину воріт за матч завдали вісім ударів, проте жоден з них не влучив у ціль.

Англійський клуб діяв досить обережно протягом усієї гри і таки зміг добитися позитивного для себе результату.

Господарі поля атакували і протягом другого тайму. Небезпечно пробивали Мессі та Ето"о, проте і їхні удари не увінчалися успіхом. На 77-й хвилині на полі з"явився Тьєррі Анрі, який наніс сильний удар, змістившись у центр з лівого флангу. Проте ван дер Сар правильно вибрав позицію і ліквідував загрозу.

Матч так і закінчився нульовою нічиєю 0:0. Повторний поєдинок команди зіграють 29 квітня на "Олд Траффорд".

"Барселона" - "Манчестер Юнайтед" - 0:0

Суддя: Массімо Бузакка (Швейцарія)

"Барселона": Вальдес, Міліто, Маркес, Ернандес, Інієста, Ето"о, Дзамбротта, Мессі (Кркіч, 62), Деку (Анрі, 77), Абідаль, Яя Туре

Тренер: Франк Райкаард

"Манчестер Юнайтед": ван дер Сар, Евра, Харгрівз, Фердинанд, Браун, Кріштіану Роналду, Руні (Нані, 76), Пак Чжи Сун, Каррік, Скоулз, Тевес (Гіггз, 85)

Тренер: Алекс Фергюсон

Попередження: Маркес (44), Харгрівз (73)

Нереалізований пенальті: Роналду (3)

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" і "МЮ" зіграли у нульову нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua