пʼятниця, 28 вересня 2007 16:44

Паламар стала другою на легкоатлетичному турнірі у Шанхаї

На легкоатлетичному Golden Grand Prix у Шанхії українка Віта Паламар у секторі для стрибків у висоту стала другою з найкращим особистим результатом сезону - 2 метри. Перемогла Бланка Власіч (2.02). Хорватка знову штурмувала світовий рекорд, однак 2.10 метрів їй не підкорилися. Ще одна представниця України Віта Стьопіна четверта (1.88).

На дистанції 110 метрів з бар"єрами Сергій Демидюк фінішував шостим (13.36 секунд). Переміг Дайрон Роблес з Куби (13.01 секунди - рекорд змагань). Рекордсмен світу Лю Ксянь з Китаю став третім (13.21).

На 200-метрівці переміг Асафа Пауелл з Ямайки з рекордом змагань (20.00 секунд).

Зараз ви читаєте новину «Паламар стала другою на легкоатлетичному турнірі у Шанхаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua