вівторок, 02 липня 2024 22:53

Нідерланди не помітили кривдника збірної України та вийшли у чвертьфінал Євро-2024

Збірна Нідерландів розбила Румунію в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу. Фото: AP

Збірна Нідерландів розбила Румунію в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу.

Поєдинок на "Альянц Арені" у Мюнхені завершився з рахунком 3:0. Про це пише ТСН.

Підопічні Рональда Кумана вийшли вперед на 20-й хвилині зустрічі - Коді Гакпо на лівому фланзі штрафного отримав передачу від Хаві Сімонса та точно пробив у ближній кут.

На перерву команди вирушили за мінімальної переваги "Помаранчевих" у рахунку. У другому таймі Гакпо міг оформити дубль, але його гол на 63-й хвилині після перегляду відеоповтору (VAR) було скасовано через офсайд.

Проте наприкінці матчу нідерландці таки зуміли втілити своє тотальне домінування на полі у забиті м'ячі. На 83-й хвилині Гакпо продавив Раду Дрегушина на лівому фланзі штрафного та віддав пас у центр на Доніелла Малена, якому залишалося розстріляти порожні ворота.

А в компенсований час, на 90+3-й хвилині, "Ораньє" довели справу до розгрому. Мален оформив дубль, завершивши сольний прохід із власної половини поля до штрафного майданчика румунів влучним ударом у ближній кут.

Збірна Франції стала п'ятим чвертьфіналістом футбольного Євро-2024.

У матчі 1/4 фіналу підопічні Дідьє Дешама здолали команду Бельгії.

Зараз ви читаєте новину «Нідерланди не помітили кривдника збірної України та вийшли у чвертьфінал Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua