вівторок, 02 липня 2024 01:20

Португалія через серію пенальті "пролізла" в чвертьфінал Євро-2024

Португалія вийшла в чвертьфінал Євро-2024. Фото: Чемпіонат

Збірна Португалії обіграла Словенію в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу.

Основний та додатковий час поєдинку на "Франкфурт Арені" завершився з рахунком 0:0. В серії пенальті тріумфували португальці, повідомляє ТСН.

За 90 хвилин матчу жодна з команд так і не змогла забити. На 103-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота словенців. Однак лідер португальської команди Кріштіану Роналду з 11-метрової позначки не зумів переграти словенського голкіпера Яна Облака.

На 115-й хвилині Пепе спіткнувся на своїй половині поля, а Беньямін Шешко вийшов один на один з голкіпером, але воротар португальців Діогу Кошта здійснив сейв.

Усе дійшло до серії пенальті, героєм якої став Діогу Кошта. Португальський воротар відбив усі три удари словенців з 11-метрової позначки, а ось збірна Португалії забила три з трьох пенальті у післяматчевій серії.

Португалія у чвертьфіналі Євро-2024 позмагається зі збірною Франції.

У матчі 1/8 фіналу підопічні Дідьє Дешама здолали команду Бельгії.

Повноваження чинного чемпіона Європи уже склала збірна Італії, яка в 1/8 фіналу вилетіла від Швейцарії.

Зараз ви читаєте новину «Португалія через серію пенальті "пролізла" в чвертьфінал Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua