пʼятниця, 14 грудня 2012 08:56

"Мілан" вийшов на "Ювентус" в 1/4 фіналу Кубка Італії

В 1/8 фіналу "Мілан" розгромив "Реджину" ФОТО: AFP

Футболісти "Мілана" здобули перемогу над "Реджиною" у матчі 1/8 фіналу Кубка Італії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла в четвер у Мілані, завершилася перемогою команди Массіміліано Алегрі з рахунком 3:0. Голи у складі господарів забили Маріо Йепес (51-я хвилина), Мбайє Ньянг (79) і Джампаоло Пацціні (81).

У чвертьфіналі турніру "Мілан" зіграє з туринським "Ювентусом".

"З технічної точки зору ми провели поганий перший тайм, дозволяли "Реджині" тиснути на нас. Після перерви команда заграла набагато краще. Матч з "Ювентусом" у чвертьфіналі? Поки що майбутня гра в чемпіонаті з "Пескарою" для "Мілана" важливіша, адже нам потрібно набрати ті очки, які ми розгубили на початку сезону.

Не потрібно поки говорити про можливе потрапляння "Мілана" до трійки, потрібно продовжувати переможну серію так довго, як це можливо", - сказав головний тренер "Мілана" Массіміліано Аллегрі.

Кубок Італії

1/8 фіналу

Мілан - Реджина 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 51 Йепес, 2:0 - 79 Ньян, 3:0 - 81 Пацціні.

Мілан - Абб'яті, Абате, Йепес (Ачербі, 84), Сапата, Антоніні, Фламіні, Страссер (Мунтарі, 76), Емануелсон, Робіньо (Ньян, 54), Пацціні, Боян.

Сітка турніру:

"Мілан" - "Ювентус"

"Рома" - "Удінезе" / "Фіорентина"

"Лаціо" / "Сієна" - "Катанія"

"Інтер" / "Верона" — "Наполі" / "Болонья"

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" вийшов на "Ювентус" в 1/4 фіналу Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua