середа, 12 грудня 2012 09:12

"Рома" розгромила "Аталанту" в 1/8 фіналу Кубка Італії

"Рома" вийшла в 1/4 фіналу Кубка Італії ФОТО: Reuters

Футболісти "Роми" завдали розгромної поразки "Аталанті" у матчі 1/8 фіналу Кубка Італії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що відбулася у вівторок в Римі, завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів поля. Голами у складі переможців відзначилися Міралем П'яніч (21-а хвилина), Пабло Освальдо (31-а) і Маттіа Дестро (51-а). На 56-й хвилині "Рома" залишилася вдесятьох, після того як арбітр вилучив з поля Освальдо, однак гостям це користі не принесло.

Суперник "Роми" по чвертьфіналу визначиться в матчі між "Удінезе" та "Фіорентиною", який пройде 19 грудня в Удіне.

Кубок Італії

1/8 фіналу

Рома - Аталанта 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 П'яніч, 2:0 - 31 Освальдо, 3:0 - 51 Дестро.

Рома - Стекеленбург, Н. Бурдіссо, Піріс, Романьолі, Бальцаретті (Додо, 76), Бредлі, Де Россі, П'яніч, Освальдо, Н. Лопес, Дестро (Маркіньо, 62).

Аталанта - Консільї, Брівіо, Матеу, Луккіні, Раймонді, Чигаріні (Де Лука, 46), Моралес (Тройсі, 73), Скелотто, Кармона, Каццола, Денис (Парра, 53).

Попередження: П'яніч (23), Раймонді (57), Моралес (72).

Наполі - Болонья

Зараз ви читаєте новину «"Рома" розгромила "Аталанту" в 1/8 фіналу Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua