понеділок, 19 листопада 2012 15:35

Ель-Шаараві врятував "Мілан", "Ювентус" не забив "Лаціо": результати 13-го туру Серії А

У матчі 13-го туру чемпіонату Італії "Наполі" на своєму полі зіграв внічию з "Міланом" - 2:2.

У першому таймі перевага була на боці неаполітанців. Вже на четвертій хвилині рахунок дальнім ударом відкрив Гекхан Інлер, а до результату півгодини гри подвоїв його Лоренцо Інсінье. Отримавши солідний матеріальний перевагу, футболісти "Наполі" почали відверто "сушити" гру і були за це покарані. На 44-й хвилині Стефан Ель-Шаараві вдався забійний постріл з лінії штрафного.

Після перерви гра вже йшла на зустрічних курсах, але до пори до часу рахунок не змінювався. І коли здавалося, що підопічні Вальтера Маццарі зуміють зберегти переможний рахунок, міланіста вдалася контратака, яку завершив той Ель-Шаараві.

Після цього матчу "Наполі" набрав 27 очок і залишився на третьому місці. "Мілан" з 15 заліковими балами йде в чемпіонаті Серії А 12-м.

Туринський "Ювентус" на своєму полі зіграв внічию зі столичним "Лаціо" - 0:0. Футболісти "Старої синьйори" впродовж усіх 90 хвилин володіли відчутною перевагою, але чи не найкращий в поточному сезоні матч видав голкіпер римлян Федеріко Маркетті. Один Себастьян Джовінко упустив не менше трьох реальних можливостей відкрити рахунок.

Внаслідок цього результату "Ювентус" набрав 32 очки і, як і раніше очолює турнірну таблицю Серії А.

Ювентус - Лаціо - 0:0

Зараз ви читаєте новину «Ель-Шаараві врятував "Мілан", "Ювентус" не забив "Лаціо": результати 13-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua