четвер, 01 листопада 2012 13:47

"Інтер" підібрався ближче до "Ювентуса": результати 10-го туру Серії А

Лідер і діючий чемпіон серії А "Ювентус" здолав "Болонью" завдяки голу у доданий час - 2:1. "Інтернаціонале" взяв гору над "Сампдорією" (3:2) і змістив з другої сходинки "Наполі", який сенсаційно поступився в гостях "Аталанті" (0:1). Відрив "старої синьйори" від "нерадзуррі" складає чотири очки, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Більшу частину матчу "Юве" з Андреа Пірло і Полем Погба володів ініціативою, проте відкрити рахунок підопічні Массімо Каррери змогли лише на 54-й хвилині. Після навісу Погба захисник збірної Італії Емануеле Джаккеріні головою відпасував на Фабіо Квальярелла, який в дотик відправив м'яч у сітку.

Однак за 19 хвилин до фінального свистка гості відігралися стараннями Сафіра Тайдера, який переграв Джанлуїджі Буффона потужним ударом в дальній кут. Розв'язка наступила на другій доданій хвилині, коли Погба точно пробив головою з лінії воротарського майданчика після подачі Себастьяна Джовінко.

"Аталанта" завдяки єдиному голу Карлоса Кармона на 17-й хвилині здолала "Наполі". Осічкою конкурента не забув скористатися "Інтер", який приймав "Сампдорію". У першому таймі зусиллями Джанні Мунарі рахунок відкрили гості, проте вилучення на 51-й хвилині Андреа Кости сплутало їм усі карти.

В результаті точні удари Дієго Міліто, Родріго Паласіо і Фреді Гуаріні перевернули хід поєдинку з ніг на голову. Генуезці, які догравали зустріч удев'ятьох через вилучення Томмазо Берні, змогли відповісти лише голом престижу Едера - 3:2.

Нарешті, "Лаціо" розійшовся миром з "Торіно" (1:1) і відірвався на чотири очки від "Фіорентини", яка сьогодні на виїзді поміряється силами з "Дженоа".

Чемпіонат Італії

10-й тур

Аталанта - Наполі 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 19 Кармона.

Кальярі - Сієна 4:2 (3:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 6 Нене, 2:0 - 26 Нене, 3:0 - 28 Сау, 3:1 - 42 Богдані, 4:1 - 89 Рібейро, 4:2 - 90 Калайо.

Вилучення: Нету, 76 (Сієна).

К'єво - Пескара 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 75, пенальті Лусіано, 2:0 - 77 Стоян.

Вилучення: Романьолі, 32 (Пескара).

Інтер - Сампдорія 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - 20 Мунарі, 1:1 - 52, пенальті Міліто, 2:1 - 69 Паласіо, 3:1 - 81 Гуарін, 3:2 - 90 Едер.

Інтер - Ханданович, А. Перейра (Нагатомо, 63), Самуель, Раноккія (Сільвестре, 84), Х. Дзанетті, Гаргано, Гуарін, Мудінгайі (Камб'яссо, 46), Міліто, Паласіо, Кассано.

Вилучення: Коста (51).

Ювентус - Болонья 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 54 Куальярелла, 1:1 - 71 Таідер, 2:1 - 90 Погба.

Ювентус - Буффон, Бонуччі, Бардзальї, М. Касерес, де Чельє (Асамоа, 73), Погба, Ісла (Вучиніч, 76), Пірло, Джаккеріні, Куальярелла (Джовінко, 72), Бендтнер.

Лаціо - Торіно 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 10 Глік, 1:1 - 57 Маурі.

Парма - Рома 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 8 Ламела, 1:1 - 35 Бельфоділ, 2:1 - 37 Пароло, 3:1 - 65 Дзаккардо, 3:2 - 71 Тотті.

Вилучення: Бельфоділ, 85 (Парма).

Удінезе - Катанія 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 29, пенальті Ді Натале, 1:1 - 62 Кастро, 1:2 - 86 Лоді, 2:2 - 90 Ді Натале.

Дженоа - Фіорентина

1 листопада, 21.45

Палермо - Мілан 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 45, пенальті Мікколі, 2:0 - 47 Брієнца, 2:1 - 69 Монтоліво, 2:2 - 80 Ель-Шаараві.

Мілан - Амелія, Бонера, Йепес (Пацціні, 54), Мексес, Абате, Констан, Ночеріно, Фламіні (Емануелсон, 46), Монтоліво, Ель-Шаараві, Пато (Боян, 53).

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" підібрався ближче до "Ювентуса": результати 10-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua