понеділок, 22 жовтня 2012 13:21

"Мілан" не врятувався в Римі, "Ювентус" одноосібно очолив таблицю: результати 8-го туру Серії А

У матчі двох лідерів чемпіонату Італії туринський "Ювентус" завдав поразки "Наполі" і очолив турнірну таблицю.

Суперники грали на рівних впродовж практично всього матчу - неаполітанці не раз могли відзначитися, проте прощали один одного за помилки. "Юве" відповів тим же, але до пори до часу.

На 80-й хвилині Мартін Касерес замкнув вивірену передачу Андреа Пірло з кутового, а ще через два оберти годинникових стрілок дивовижний дальній удар зльоту вдався Полю Погба - м'яч, пущений як з пращі, приземлився точно в нижній кут воріт Морган Де Санктіс.

2:0 - "стара синьйора" здобуває перемогу і виходить на одноосібне перше місце в Серії А.

Римський "Лаціо" на своєму полі здолав "Мілан" з рахунком 3:2. До завершення 50-ї хвилини гри рахунок був 3:0 на користь римлян після влучних ударів Ернанеса, Кандрева і Клозе, однак "Мілан" знайшов у собі сили скоротити відставання до мінімуму. На 61-й хвилині початок гонитві поклав Найджел де Йонг, а на 79-й постріл Стефана ель Шаараві зробив рахунок 3:2. На більше "россонері", на жаль, не вистачило.