понеділок, 05 листопада 2012 16:08

"Інтер" перервав безпрограшну серію "Ювентуса": результати 11-го туру Серії А

У центральному матчі 10-го туру чемпіонату Італії міланський "Інтер" в феєричній боротьбі вирвав перемогу у туринського "Ювентуса" - 3:1.

Рахунок у матчі вдалося відкрити господарям, правда, в момент вирішального пасу на Артуро Відаля Квадво Асамоа перебував в офсайді. Така несправедливість "нерадзуррі" не зупинила - дубль Дієго Міліто і гол Родріго Паласіо принесли "Інтеру" вражаючу перемогу.

Варто відзначити, що безпрограшна серія "Ювентуса" перервалася на відмітці в 49 поєдинків.

Мілан - Кьєво - 5:1

Голи: Емануельсон, 16, Монтоліво, 37, Кркіч, 41, Ель-Шаараві, 76, Пацціні, 90 +3 - Пеллісье, 18

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" перервав безпрограшну серію "Ювентуса": результати 11-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua