понеділок, 12 листопада 2012 14:13

"Лаціо" виграв римське дербі, "Ювентус" не помітив "Пескару": результати 12-го туру Серії А

У матчі 12-го туру чемпіонату Італії "Лаціо" переміг "Рому" у римському дербі - 3:2.

"Вовки" відкрили рахунок завдяки точному удару Еріка Ламелі, проте ще в першому таймі "орли" перевернули ситуацію з ніг на голову - відзначилися Антоніо Кандрева і Мирослав Клозе. Такий перелом вивів із себе одного з лідерів "Роми" Даніеле Де Россі, який не стримався і перед самою перервою отримав червону картку за удар суперника.

Вже в дебюті другої половини Стефано Маурі подвоїв перевагу "Лаціо", однак саме він зрівняв склади в кінцівці зустрічі. За решту п'ять хвилин при грі 10х10 "Рома" скоротила розрив до одного м'яча - гол забив Міралем П'яніч. У компенсований час Маркін мав відмінну нагоду зрівняти рахунок, але не влучив у створ воріт з вигідної позиції.

Лідер чемпіонату туринський "Ювентус" обіграв "Пескару" з рахунком 6:1.

Результат був вже зроблений в першому таймі, коли у ворота Маттіа Перина влетіли п'ять м'ячів проти одного. У "чорно-білих" відзначилися двічі Фабіо Квальярелла, Себастьяно Джовінко, Артуро Відаль і Асамоа.

Той же Квальярелла практично відразу після перерви божевільним ударом через себе встановив остаточний результат. Що залишилися 33 хвилини "Ювентус" відверто догравав матч, а господарі поля навіть в такій ситуації не змогли нічого протиставити лідеру Серії А.

Після цієї перемоги "Стара синьйора" набрала 31 очко і зберігла одноосібне лідерство в турнірній таблиці.

Серія А

12-й тур

Пескара - Ювентус - 1:6

Голи: Касчіоне, 25 - Відаль, 9, Квальярелла, 22, 45 +1, 53, Асамоа, 30, Джовінко, 38

Ювентус: Буффон, К'єлліні (Марроне, 65), Барцальї, Бонуччі, Маркізіо, Пірло, Асамоа, Відаль, Ісла (Падоін, 59), Джовінко, Квальярелла (Бендтнер, 68)

Дженоа - Наполі - 2:4

Голи: Іммобіле, 23, Бертолаччі, 56 - Место, 54, Кавані, 79, Інсінье, 90+3, Гамшик, 90

Голи: Диба, 52, 71

Зараз ви читаєте новину «"Лаціо" виграв римське дербі, "Ювентус" не помітив "Пескару": результати 12-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua