вівторок, 11 грудня 2012 15:08

Конте відзначив повернення перемогою, "Рома" потоптала "фіалки": результати 16-го туру Серії А

"Ювентус" відсвяткував на виїзді мінімальну перемогу над "Палермо", а "Інтернаціонале" обіграв "Наполі" і змістив свого суперника з другої строчки.

Єдиний гол на "Ренцо Барбера" був забитий незабаром після перерви. Мірко Вучиніч витонченим пасом п'ятою вивів на ударну позицію Стефана Ліхштайнера, який не залишив Саміру Уйкані жодного шансу. За чверть години до кінця господарі залишилися вдесятьох (червоне світло перед собою побачив Мішель Морганелла), після чого доля зустрічі була практично вирішена.

"Стара синьйора" до чотирьох очок збільшила відрив від найближчого переслідувача, яким став "Інтернаціонале", з рахунком 2:1 здолав "Наполі". Фреді Гуаріні швидко вивів господарів вперед, а Дієго Міліто незадовго до перерви подвоїв результат. Неаполітанці сподобилися лише на гол Едінсон Кавані, який забив свій 19-й м'яч у цьому сезоні. Відзначимо, що це був перший матч команди після повернення головного тренера туринців Антоніо Конте.

"Мілан" з рахунком 4:2 здолав "Торіно", відсвяткувавши третю перемогу в чемпіонаті поспіль. Маріо Сантана вивів господарів вперед, проте Робіньо незабаром відновив рівновагу. Антоніо Ночеріно і Джампаоло Пацціні забезпечили гостям перевагу в два м'ячі, після чого суперники обмінялися голами Стефана Ель-Шаараві, який забив у чемпіонаті в 13-й раз, і Роландо Б'янкі.

"Катанія" з результатом 3:1 взяла гору треба аутсайдером чемпіонату "Сієною" і піднялася на восьму сходинку, "Пескара" забила два м'ячі "Дженоа" і обійшла свого суперника на 18-му місці, а "К'єво" на виїзді був сильнішим "Кальярі" - 2:0.

Тур завершився в понеділок, 10 грудня. "Лаціо" мав шанс скоротити відставання від"Наполі", який розташувався на третьому рядку, до мінімуму, але задовольнявся в Болоньї нульовою нічиєю. Закінчувати зустріч римлянам довелося в меншості - за чотири хвилини до фінального свистка Лібор Козак побачив перед собою червону картку.

Тим часом "Удінезе" забив на виїзді два м'ячі "Сампдорії" і піднявся на восьме місце. Відзначився в другому матчі поспіль Данило ще в дебюті вивів гостей вперед, а під кінець півгодини свій дев'ятий м'яч у сезоні провів Антоніо Ді Натале. Господарі могли відродити інтригу після перерви, але Нікола Поцці не реалізував пенальті. Підопічні Франческо Гвідоліна втримали перевагу і відсвяткував другий гостьову перемогу в сезоні.

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Сампдорія - Удінезе 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 17 Ларангейра, 0:2 - 28 Ді Натале.

Болонья - Лаціо 0:0 (0:0, 0:0)

Торіно - Мілан 2:4 (1:1, 1:3)

Голи: 1:0 - 28 Сантана, 1:1 - 40 Робіньо, 1:2 - 53 Ночеріно, 1:3 - 61 Пацціні, 1:4 - 76 Ель-Шаараві, 2:4 - 80 Б'янкі.

Сієна - Катанія 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 10 Розіна, 1:1 - 50 Кастро, 1:2 - 67 Берхессіо, 1:3 - 82 Берхессіо.

Пескара - Дженоа 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 53 Аббрускато, 2:0 - 74 Вукушіч.

Палермо - Ювентус 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 50 Ліхтштайнер.

Кальярі - К'єво 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 67 Палоскі, 0:2 - 87 Теро.

Інтер - Наполі 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 8 Гуарін, 2:0 - 39 Міліто, 2:1 - 54 Кавані.

Аталанта - Парма 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 4 Деніс, 2:0 - 39 Пелуза, 2:1 - 45 Амаурі.

Рома - Фіорентина 4:2 (3:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 7 Кастано, 1:1 - 14 Ронкалья, 2:1 - 19 Тотті, 3:1 - 45 Тотті, 3:2 - 46 Ель Хамдауї, 4:2 - 89 Освальдо.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Конте відзначив повернення перемогою, "Рома" потоптала "фіалки": результати 16-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua