неділя, 09 грудня 2012 18:38

"Ювентус" переміг "Палермо" у першому матчі після повернення Конте

Антоніо Конте повернувся на лавку запасних "Ювентуса" ФОТО: fckarpaty.com.ua

Туринський "Ювентус" у першому матчі після повернення головного тренера клубу Антоніо Конте до прямого керівництва командою добився перемоги над "Палермо" у матчі 16-го туру чемпіонату Італії з футболу, повідомляє Р-Спорт.

Зустріч, що пройшла в неділю в Палермо, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей. Єдиний м'яч у поєдинку на 51-й хвилині провів швейцарський захисник "Ювентуса" Стефан Ліхтштайнер. На 75-й хвилині зустрічі гравці "Палермо" залишилися в меншості: за дві жовті картки був вилучений захисник Мішель Морганелла.

Завдяки 12-й перемозі в сезоні "Ювентус" продовжує утримувати лідерство в Серії А. "Палермо" зазнав 8-ї поразки.

Інші матчі ігрового туру завершилися наступним чином: "Пескара" - "Дженоа" - 2:0, "Кальярі" - "К'єво" - 0:2, "Сієна" - "Катанія" - 1:3, "Торіно" - "Мілан "- 2:4.

Чемпіонат Італії

16-й тур

Торіно - Мілан 2:4 (1:1, 1:3)

Голи: 1:0 - 28 Сантана, 1:1 - 40 Робіньо, 1:2 - 53 Ночеріно, 1:3 - 61 Пацціні, 1:4 - 76 Ель-Шаараві, 2:4 - 80 Б'янкі.

Мілан - Амелія, Де Шільо, Йепес, Мексес, Абате, Н. де Йонг (Амброзіні, 21), Ночеріно, Емануелсон, Ель-Шаараві (Фламіні, 79), Пацціні (Боян, 81), Робіньо.

Сієна - Катанія 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 10 Розіна, 1:1 - 50 Кастро, 1:2 - 67 Берхессіо, 1:3 - 82 Берхессіо.

Пескара - Дженоа 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 53 Аббрускато, 2:0 - 74 Вукушич.

Палермо - Ювентус 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 50 Ліхтштайнер.

Ювентус - Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер (Падоін, 64), Пірло, Маркізіо, Асамоа, Відаль (Погба, 54), Матрі (Бендтнер, 73), Вучиніч.

Вилучення: Морганелла (75).

Кальярі - К'єво 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 67 Палоскі, 0:2 - 87 Теро.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" переміг "Палермо" у першому матчі після повернення Конте». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua