четвер, 13 грудня 2012 08:48

Джовінко вивів "Ювентус" у чвертьфінал Кубка Італії

Футболісти "Ювентуса" святкують перемогу над "Кальярі" ОТО: Reuters

Слідом за "Ромою", яка у вівторок розгромила "Аталанту" з рахунком 3:0, у чвертьфінал Кубка Італії пробилися "Ювентус" і "Катанія". Останньому для цього довелося вдатися до серії пенальті у матчі з "Пармою" на її стадіоні "Енніо Тардіні", після того як основний і додатковий час завершився внічию - 1:1.

Вирішальними в серії 11-метрових стали промахи Марко Пароло і Габріеля Палетто. У наступному раунді "Катанія" битиметься з "Лаціо" або "Сієною".

"Ювентус" впорався в основний час і з мінімальним результатом здолав "Кальярі". Єдиний гол на 57-й хвилині забив Себастьян Джовінко. Суперником "Юве" по чвертьфіналу буде переможець пари "Мілан" - "Реджина", яка з'ясує стосунки в четвер, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Кубок Італії

1/8 фіналу

Парма - Катанія 1:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:4

Голи: 1:0 - 12 Пабон Ріос, 1:1 - 19, пенальті Лоді.

Серія пенальті 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Ювентус - Кальярі 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 57 Джовінко.

Ювентус - Буффон, Бонуччі, Бардзальі, де Чельє, Погба, Ісла, Відаль (Асамоа, 16), Марроне, Падоін, Бендтнер (Матрі, 44), Джовінко.

Зараз ви читаєте новину «Джовінко вивів "Ювентус" у чвертьфінал Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua