вівторок, 23 жовтня 2012 09:43

КХЛ. "Донбас" відігрався на "Автомобілісті" за три поспіль поразки
6

Донецький "Донбас" перервав свою триматчеву серію поразок у КХЛ. У Донецьку зустрілися аутсайдери дивізіонів. "Донбас" був передостаннім на Заході, а "Автомобіліст" (Єкатеринбург) - останнім на Сході, повідомляє "Сегодня".

Традиційно для домашніх матчів "Донбас" розпочав зустріч з лавини атак. І пропустив. Контратака гостей завершилася добиванням Жмакіна.

Але не довго горювали господарі. Трохи більше ніж через хвилину вони вже вели в рахунку - Недорост і Туппурайнен постаралися. Однак на першу перерву команди пішли при 2:2. Шпирко з "п'ятака" кинув точно.

Другий період пройшов в атаках "Донбасу", господарі в три рази перекидали росіян - 21 проти 7. І в результаті оборона "Автомобіліста" отримала дві пробоїни - від Дадонова і Понікаровського.

Третій період пройшов в атаках обох команд, але глядачі голів більше не побачили.

ХК "Донбас" - "Автомобіліст" - 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)

Шайби: 9:06 (0:1) Жмакіна (Мезеі), 09:55 (1:1) Недорост, 10:20 (2:1) Туппурайнен (Піларж), 11:24 (2:2) Шпирка (Симаков) , 27:57 (3:2) Дадонов (Уїлсон), 38:08 (4:2) Понікаровський (Федотенко).

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" відігрався на "Автомобілісті" за три поспіль поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua