четвер, 20 вересня 2012 11:36

ХК "Донбас" програв "Амуру" на очах Понікаровського

Олексій Понікаровський спостерігав за матчем "Донбаса" з трибуни ФОТО: hcdonbass.com

ХК "Донбас" у третьому домашньому матчі в рамках КХЛ програв хабаровському "Амуру".

Підопічні Юліуса Шуплера поступилися в третьому домашньому матчі.

Відкривши рахунок на початку другого періоду, донеччани примудрилися за хвилину пропустити двічі. Зрівнявши рахунок наприкінці другого періоду, вони знову пропустили швидкий гол на початку третього періоду. Щоб відігратися донецьким хокеїстам не вистачило майстерності і везіння.

Додамо, що новачок "Донбасу" Олексій Понікаровський прибув у Донецьк і відвідав матч команди проти "Амура".

"Вели в рахунку 1:0, але потім пропустили дві шайби. Це вплинуло на стан гравців. Створювали багато моментів, але не реалізували їх, - сказав після матчу головний тренер ХК "Донбас".

В останньому періоді перекроїли трійки, але це не дало свого позитивного результату. Ми добре грали в останньому періоді, хлопці старалися.

Суперник використав свої гольові моменти, а ми ні. Але головний мінус у тому, що ми програли. Нам нелегко вигравати, треба працювати, суперники роблять серйозний опір в обороні," - підкреслив Шуплер.

Донбас (Донецьк) - Амур (Хабаровськ) - 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Шайби: 1:0. Недорост (Дадонов, Обшут) - 21:46, 1:1. Шитиков (Коротков, Білалов) - 22:01, 1:2. Петружалек (Ожиганов) - 23:02, 2:2. Туппурайнен (Вілсон) - 38:34, 2:3. Осипов (Логінов) - 41:04-біл.

Донбас: Ерсберг. Подхрадскі-Пуйстола, Туппурайнен-Віртанен-Кііскінен. Вілсон-Обшут, Кашпар-Недорост-Дадонов. Піларж-Бартуліс, Кочетков-Бєлухін-Петтерссон. Сільницький-Терещенко, Соловйов-Варламов-Матоушек.

Відзначимо, що два попередніх матчі "Донбас" програв у серії буллітів.

Зараз ви читаєте новину «ХК "Донбас" програв "Амуру" на очах Понікаровського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua