середа, 26 вересня 2012 09:39

"Донбас" програв "Локомотиву" з Ярославля

"Донбас" невдало зіграв у третьому періоді ФОТО: hcdonbass.com

У вівторок, 25 вересня, хокейний клуб "Донбас" програв матч "Локомотиву" з Ярославля на виїзді.

Ведучи у рахунку по ходу гри, підопічні Юліуса Шуплера у третьому періоді не змогли втримати здобуту перевагу.

Локомотив (Ярославль) - Донбас (Донецьк) - 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Шайби: 0:1. Віртанен (Обшут, Подхрадскі) - 22:04-біл., 1:1. Хагман (Калюжний, Редліхс) - 44:43, 2:1. Черніков (Петров) - 50:41

Донбас: Ерсберг. Вілсон-Бабчук, Кашпар-Федотенко-Понікаровський, Бартуліс-Терещенко, Петтерссон-Недорост-Дадонов, Подхрадскі-Обшут, Туппурайнен-Віртанен-Кііскінен, Матоушек-Сільницький, Квітченко-Бєлухін-Матерухін.

"Ми провели два дуже хороших періоди, але невдало зіграли у третьому. Проведемо роботу над помилками. Думаю, що з "Торпедо" все вийде", - сказав після матчу захисник "Донбасу" Сергій Терещенко.

Відразу після поєдинку з ярославським "Локомотивом" делегація ХК "Донбас" вирушила в дорогу і близько о другій ночі за київським часом прибула в Нижній Новогород, де 27 вересня відбудеться третій матч виїзний серії донеччан. Суперником українського клубу стане місцеве "Торпедо", повідомляє офіційний сайт "Донбасу".

"Донбас" перебуває на останній сходинці турнірної таблиці західної конференції КХЛ, маючи одну гру в запасі.

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" програв "Локомотиву" з Ярославля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua