понеділок, 15 жовтня 2012 17:56

КХЛ. "Донбас" в гостях мінімально поступився "Авангарду"

"Донбас" поїхав з Омська з "бубликом". Фото: hcdonbass.com

Дебютант КХЛ донецький ХК "Донбас" гостював у фіналіста Кубка Гагаріна-2012 омського "Авангарду".

Донеччани дали бій омічам, але поїхали з "бубликом", повідомляє "Сегодня".

"Авангард" відкрив рахунок у першому періоді, коли Пережогін реалізував більшість.

У другому періоді господарі ще раз запалили червоне світло за воротами Горячевських, відправив шайбу у сітку Костіцин.

За п'ять хвилин до сирени Федотенко повернув інтригу в матчі, проте перевести гру в овертайм донеччани не зуміли. Перемога "Авангарду" - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" в гостях мінімально поступився "Авангарду"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua