четвер, 20 вересня 2018 23:00

Хацкевич розповів про можливість своєї відставки

Хацкевич прокоментував нічию з "астаною". Фото: Front News International

У матчі 1 туру групового раунду Ліги Європи "Динамо" на останніх хвилинах втратило очки з "Астаною" (2:2).

На прес-конференції після поєдинку головний тренер киян Олександр Хацкевич так підсумував гру:

"Початок був чудовим - забили м'яч, атакували. Але потім якась розгубленість після 15-ї хвилини, неправильно почали грати. Після забитого м'яча я вимагав накривати гравців, але після помилки Гармаша все пішло не так. Ми просто не догравали в моментах, упускали важливі нюанси. у другому таймі знову грали краще, прострілювали і створювали моменти, але в підсумку все сталося як сталося.

Ми акцентували увагу на окремих моментах, але хто змушував того ж Бурду приймати неправильне рішення. Є моменти, коли варто просто зіграти надійніше, і ніхто слова не скаже .Але є рівень і клас гравців, і маємо, що маємо".

По настрою у мене взагалі немає питань, психологічний стан команди нормальний, хлопці стійкі в психологічному плані. Я в першу чергу говорю про клас гравців і робочих моментах. Ось тут треба вирішувати проблеми. А в плані психологічного стану все нормально.

Не можна говорити, що "Динамо" вичерпало себе тощо. Межі досконалості немає - нам належить багато над чим працювати, щоб виправити ситуацію і рухатися далі. Не треба принижувати хлопців, краще підтримайте їх. Моя відставка? Це питання ми давно закрили. Команда керована, все інше - другорядне", - передає слова тренера Обозреватель.

У наступному матчі на груповому етапі Ліги Європи "Динамо" зустрінеться з чеським клубом "Яблунець".

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич розповів про можливість своєї відставки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua