четвер, 20 вересня 2018 22:25

Як "Динамо" на останніх секундах втратило перемогу над "Астаною" - відео

Зусиль Циганкова не вистачило киянам для перемоги. Фото: ФК "Динамо"

У першому матчі групового раунду Ліги Європи "Динамо" в рідних стінах зіграло внічию з "Астаною".

Підопічні Олександра Хацкевича зуміли забити швидкий м'яч - Циганков обігрався з Буяльським і невідпорно пробив у дальній нижній кут.

Казахстанці перехопили ініціативу і відновили рівновагу: Анічич після подачі Кабананги головою з меж штрафного точно пробив під поперечину.

Уже в компенсований до першого тайму час Гармаш скористався помилкою голкіпера, який випустив м'яч з рук, і забив другий гол киян.

Після перерви господарі не використали кілька непоганих моментів: з вигідних позицій схибили Циганков, Буяльський і Сидорчук.

Арбітр додав до другого тайму 5 хвилин і коли до фінального свистка залишались якісь секунди, Енріке зробив навіс у штрафний, а Муртазаєв установив остаточний рахунок - 2:2.

"Динамо" - "Астана" 2:2

Голи: Циганков, 11, Гармаш, 45+1 - Анічич, 21, Муртазаєв, 90+5

"Динамо": Бойко, Кадар, Пиварич, Кендзьора, Бурда, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Циганков (Морозюк, 90), Вербич, Русин

"Астана": Еріче, Постніков, Шомко, Рукавіна, Анічич, Кляйнхайслер, Маєвський, Ришард (Мужиків, 80), Томасов (Муртазаєв, 88), Педро Енріке, Кабананга (Янга, 82)

Попередження: Бурда (42), Русин (81)

Наступним суперником киян на груповому етапі Ліги Європи стане чеський "Яблонець".

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" на останніх секундах втратило перемогу над "Астаною" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua