четвер, 20 вересня 2018 19:48

"Динамо" - "Астана" 2:2. Кияни з нічиєї стартували на груповому етапі Ліги Європи

Капітан киян Сидорчук, праворуч, разом з партнерами прагнутимуть з хорошим настроєм розпочати груповий етап Ліги Європи. Фото: ФК "Динамо"

Київське "Динамо" матчем з "Астаною" стартує в груповому раунді Ліги Європи. Матч пройде в Києві на НСК "Олімпійський". Початок - о 19:55.

На грі між українцями і казахстанцями працюватиме бригада арбітрів із Туреччини на чолі з Халізом Озкаєю.

38-річний рефері проживає в місті Кютах'я, став арбітром ФІФА у 2009 році. Одного разу перетинався і з "Динамо" на європейській арені - в сезоні 2013/2014 кияни вдома перемогли швейцарський "Тюн" (3:0) у груповому турнірі Ліги Європи.

Асистенти арбітра – Сейхун Сесігюзель та Хакан Ємішкен. Додаткові асистенти арбітра – Алі Палабійїк та Алпер Улусой. Четвертий арбітр – Керем Ерсой.

Суддівський спостерігач – Єнс Ларсен (Данія). Делегат УЄФА – Тейво Холопайнен (Фінляндія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

Стартові склади

"Динамо": Бойко, Кадар, Пиварич, Кендзьора, Бурда, Сидорчук, Буяльський, Гармаш, Циганков, Вербич, Русин

Запасні: Бущан, Супряга, Буено, Шепелев, Дуелунд, Шабанов, Морозюк

"Астана": Еріче, Постніков, Шомко, Рукавіна, Анічич, Кляйнхайслер, Маєвський, Ришард, Томасов, Педро Енріке, Кабананга

Запасні: Зайнутдинов, Муртазаев, Мужиків, Мокін, Янга, Малий, Логвиненко

Перший тайм

2' Гості грубо зіграли проти Гармаша - арбітр обмежився усним попередженням.

4' Перший удар по воротах завдали динамівці: Циганков прорвався правим флангом і пробив - воротар "Астани" зіграв надійно і зафіксував м'яч.

6' Кендзьора виграв боротьбу за м'яч і небезпечно пробив - воротар казахстанців знову проявив всю свою майстерність і не дозволив господарям вийти вперед.

9' Гравці "Астани" організували гострий випад: Кабананга прийняв м'яч у штрафному майданчику "Динамо", розвернувся і пробив - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

11' ГОООООЛЛЛЛЛЛ - 1:0! Циганков обігрався з Буяльським і точно пробив у дальній нижній кут.

16' Голкіпер "Динамо" допоміг своїй команди уникнути голу, зреагувавши на удар Томасова - тому не завадив пробити Пиварич.

20' Гармаш помилився біля своїх воріт, віддавши пас прямо на Томасова, який обіграв Бойка, але не зумів як слід пробити по воротах.

21' ГОЛ - 1:1. Анічич після подачі Кабананги головою з меж штрафного точно пробив під поперечину.

27' Підопічні Олександра Хацкевича спробували відновити перевагу, але після комбінації за участю Вербича і Циганкова, який прострілив на Русина, захисники розрядили ситуацію.

42' Арбітр показал першу жовту картку, покаравши захисника "Динамо" Бурду.

45' Пиварич чи то зробив навіс, чи то пробив - м'яч пройшов вище воріт.

45+1! ГООООЛЛЛЛЛЛЛ - 2:1! Гармаш скористався тим, що голкіпер випустив м'яч з рук і забив другий гол киян.

Перерва

Другий тайм

49' "Астана" активніше розпочала другий тайм, Рішард опинився на оперативному просторі і пробив - до цього асистент арбітра зафіксував офсайд.

59' Циганков пробив по воротах з меж штрафного після навісу Вербича - страж воріт з цим впорався.

72' "Астана" намагається змінити ситуацію: Томасов наважився на удар з кута штрафного - м'яч пройшов вище воріт.

78' Момент у "Динамо"! Буяльський прорвався до воріт і пробив з убивчої позиції - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

79' Заміна у "Динамо": замість Гармаша вийшов Дуелунд.

81' Рефері нагородив Русина "гірчичником".

86' Момент у "Динамо"! Сидорчук небезпечно пробив з меж штрафного - голкіпер не дозволив капітану "Динамо" відзначитися.

89' Заміна у "Динамо": замість Циганкова вийшов Морозюк.

90+3' Заміна у "Динамо": замість Буяльського вийшов Шепелєв.

90+5' Гол - 2:2. Після подачі Енріке Муртазаєв зрівняв рахунок.

Кінець матчу

Наступними суперниками "Динамо" в Лізі Європи будуть "Яблонець" і"Ренн".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Астана" 2:2. Кияни з нічиєї стартували на груповому етапі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua