четвер, 26 липня 2007 12:43

Глущенко виграв "бронзу" на 100-метрівці з найкращим особистим результатом сезону

Вчора у Каунасі пройшли міжнародні змагання під егідою Європейської федерації легкої атлетики. "Золото" на дистанції 200 метрів з результатом 24.15 секунд виграла українка Марина Міндарєва, 24 роки. На вдвічі коротшій дистанції вона показала однаковий час з представницею Польщі Беатою Макарук (11.72). Швидше за них пробігли лише литовка Аудре Дагеліте та росіянка Євгенія Герасимова.

"Срібло" змагань у потрійному стрибку виграв Микола Саволайнен (16.49 метрів). Дмитро Глущенко здобув "бронзу" на дистанції 100 метрів. При цьому він встановив своє особисте найкраще досягнення в сезоні - 10.33 секунди. Сергій Демидюк також фінішував третім на дистанції 110 метрів з бар"єрами (13.35 секунд).

На четвертому місці завершив змагання Валерій Васильєв у стрибках у довжину (7.68 метрів).

Зараз ви читаєте новину «Глущенко виграв "бронзу" на 100-метрівці з найкращим особистим результатом сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua