четвер, 19 липня 2007 13:02

Демидюк переміг на легкоатлетичних змаганнях у Греції

Вчора у Греції пройшли міжнародні легкоатлетичні змагання Європейської федерації. Сергій Демидюк, 25 років, повернувся з турніру переможцем. На дистанції 110 метрів з бар"єрами українець на 0.02 секунди випередив американця Райяна Вілсона. Час Сергія - 13.42 секунди.

Олексій Лукашевич завершив змагання зі стрибків у довжину з результатом 8.05 метрів на п"ятому місці.

Андрій Соколовський у стрибках у висоту був шостим (2.20 метри).

На дистанції 100 метрів з бар"єрами Євгенія Снігур показала сьомий результат (13.10).

Вікторія Рибалко стрибнула на 6.42 метри і посіла четверте місце, а Маргарита Дорожон у метанні списа стала п"ятою (50.90 метрів).

Зараз ви читаєте новину «Демидюк переміг на легкоатлетичних змаганнях у Греції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua