понеділок, 09 липня 2007 09:03

Демидюк виграв "срібло" на легкоатлетичних змаганнях у Падуї

7-8 липня у Падуї відбулися міжнародні легкоатлетичні змагання Meeting Citta di Padova. Українець Сергій Демидюк, 25 років, з результатом 13.60 секунд виграв срібну нагороду на дистанції 110 метрів з бар"єрами. Переможцеві Дайрону Роблесу з Куби він програв 0.18 секунди. Кількома днями раніше Сергій впевнено переміг на чемпіонаті України (13.76).

На 100-метрівці з бар"єрами Євгенія Снігур фінішувала третьою - 13.12 секунди. Перемогла тут американка Даму Черрі (12.99). На чемпіонаті України Снігур перемогла з результатом 13.00 секунди.

У стрибках у висоту глядачі високих результатів не побачили. Переможниця Барбора Лалакова з Чехії стрибнула на 1.87 метри. Українка Олена Холоша стала бронзовою призеркою - 1.84 метри.

Стрибун у довжину Олексій Лукашевич з результатом 8,02 фінішував четвертим.

Зараз ви читаєте новину «Демидюк виграв "срібло" на легкоатлетичних змаганнях у Падуї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua