пʼятниця, 08 вересня 2023 10:20

Ф'юрі назвав Усика "маленьким мішком лайна"

Ф'юрі назвав Усика "маленьким мішком лайна"
Тайсон Ф'юрі прокоментував бій Олександра Усика з Даніелем Дюбуа. Фото: gettyimages.com

Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсон Ф'юрі каже, що володар титулів WBA, WBO та IBF Олександр Усик "шахраював" під час поєдинку із Даніелем Дюбуа.

Коментар "циганського короля" бою між Усиком та Дюбуа наводить Fight Hub TV.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обов'язковий претендент на пояс Усика дозволить українцю провести бій з Ф'юрі за однієї умови

На думку Ф'юрі, британець завдав "легітимного удару", який мав би принести йому перемогу.

"Усик програв бій, він шахраював. Я думаю, що Дюбуа переміг його ударом по корпусу, і він показав себе маленьким мішком лайна, про що я завжди говорив. Усик крутився на канвасі, немов маленька сосиска на сковорідці. Маленьку сосиску підсмажили: "Ой, у мене болить живіт", ‒ сказав Ф'юрі.

Олександр Усик захистив чемпіонські пояси у надважкій вазі у поєдинку проти Даніеля Дюбуа.

Українець здолав суперника нокаутом у дев'ятому раунді та зберіг титули WBA, WBO, IBF, IBO та The Ring.

Зараз ви читаєте новину «Ф'юрі назвав Усика "маленьким мішком лайна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути