Голи: 0:1 - Саід (24 аг), 0:2 - Алмейда (61), 0:3 - Сімао (70), 0:4 - Нані (78)

Голи: 0:1 - Карлсонс (8), 0:2 - Астафьєвс (22), 1:2 - Алєксєєв (79)
Попередження: Ласкенсов (22) - Клава (26)

Голи: 0:1 - Якін (45), 0:2 - НКуфо (56), 1:2 - Бенаюн (73), 2:2 - Сахар (90)
Попередження: Голан (16), Кохен (63) - Хюггель (24)

Люксембург - Греція 0:3 (0:2)
Голи: 0:1 - Торосідіс (38), 0:2 - Гекас (45), 0:3 - Харістеас (76 пен)
Попередження: Левек (22), Ломбарделлі (28), Кітенге (69), Хоффманн (76), Штрассер (82), Ланг (90) - Кацураніс (69)

Група "С"

Поляки вдома не змогли здолати збірну Словенії. Відкрив рахунок Жевлаков з досить суперечливого пенальті, а зрівняв Дедіч, який скористався помилкою захисту збірної Польщі.

Польща - Словенія 1:1 (1:1)
Голи: 1:0 - Жевлаков (17 пен), 1:1 - Дедіч (35)
Попередження: Ковальчик (69), Сагановскі (83) - Дедіч (11), Корен (17), Комач (59), Бреко (79)

Словаччина - Північна Ірландія 2:1 (0:0)
Голи: 1:0 - Шкртел (46), 2:0 - Хамсик (70), 2:1 - Дюріца (81 аг)
Попередження: Хамсик (17) - Гіллеспі (35), Брант (69)

Група "D"

Команда Уельсу, маючи цілий матч беззаперечну перевагу, перемогу свою оформила тільки в останню десятихвилинку. Більше 20-ти хвилин британці грали у більшості. За дві жовтих картки вилучили Раміма. А Кумас на 67-ій хвилині матчу примудрився не забити пенальті - добре грав голкіпер Азербайджану. Але, як то кажуть, один у полі не воїн.

Уельс - Азербайджан 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 - Воукс (82)
Попередження: Бейл (59), Кумас (63) - Бахшієв (12), Рамім (48), Садигов (65), Аббасов (70)
Вилучення: Рамім (68)

Ліхтенштейн - Німеччина 0:6 (0:1)
Голи: 0:1 - Подольськи (21), 0:2 - Подольськи (48), 0:3 - Рольфес (65), 0:4 - Швайнштайгер (66), 0:5 - Хітцльшпергер (75), 0:6 - Вестерманн (86)
Попередження: Бургмайєр (18), Д"Еліа (57) - (Л)

Група "Е"

Вірменія - Туреччина 0:2 (0:0)
Голи: 0:1 - Санлі (61), 0:2 - Сентюрк (78)
Попередження: Мкхіратян (58) - Зан (70)

Бельгія - Естонія 3:2 (1:0)
Голи: 1:0 - Сонк (39), 1:1 - Зеньов (57), 2:1 - Дефур (75), 3:1 - Сонк (80), 3:2 - Опер (90)
Попередження: Пурі (89) - (Е)

Іспанія - Боснія та Герцеговина 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 - Віллья (58)
Попередження: Пуйоль (48) - Берберовіч (4), Дамьяновіч (13), Раделіч (61)

Група "F"

Україна - Білорусь 1:0 (0:0)

Андорра - Англія 0:2 (0:0)
Голи: 0:1 - Д. Коул (49), 0:2 - Д. Коул (55)
Попередження: Сільва (48), Війєйра (52), Ліма (57) - (Анд)

Хорватія - Казахстан 3:0 (2:0)
Голи: 1:0 - Ковач (12), 2:0 - Модріч (35), 3:0 - Петріч (80)
Попередження: Ковач (77) - Ірісмєтов (24), Чічулін (90)

Група "G"

Збірна Румунії у рідних стінах ганебно поступилася литовцям.

Румунія - Литва 0:3 (0:1)
Голи: 0:1 - Станкявічюс (31), 0:2 - Міколюнас (70), 0:3 - Калонас (86)
Попередження: Гойян (37), Ніколауе (69) - Чеснаускіс (27), Міколюнас (44)

Сербія - Фарерські острови 2:0 (1:0)
Голи: 1:0 - Якобсен (29 аг), 2:0 - Жігіч (87)
Попередження: Жігіч (69) - Люкін (83), Наєс (84)
Вилучення: Наєс (84)

Австрія - Франція 3:1 (2:0)
Голи: 1:0 - Янко (8), 2:0 - Мексес (42 аг), 2:1 - Гову (62), 3:1 - Іваншіц (73)
Попередження: Янко (14), Ауфхьойзер (45)

Група "Н"

Грузія - Ірландія 1:2 (0:1)
Голи: 0:1 - Дойл (13), 0:2 - Вілен (70), 1:2 - Кенья (90)
Попередження: Хізанішвілі (26), Алексіндзе (53) - обидва (Г)

Чорногорія - Болгарія 2:2 (0:1)
Голи: 0:1 - Петров (11), 1:1 - Вучініч (62), 2:1 - Йовєтіч (81 пен), 2:2 - Георгієв (90)
Попередження: Йовєтіч (13), Павічевіч (16), Вучініч (21), Пековіч (68) - Дімітров (34), Ангелов (62)
Вилучення: Ангелов (81)

Кіпр - Італія 1:2 (1:1)
Голи: 0:1 - Ді Натале (8), 1:1 - Алонефтіс (29), 1:2 - Ді Натале (90)
Попередження: Гарпозіс (36), Ніколаоу (69), Караламбідіс (74) - Тоні (34), Кассетті (38), Каморанезі (85)

Група "І"

Збірна Македонії завдяки голу  Наумоскі на 5-ій хвилині (першим був на добиванні після удару зі штрафного, який голкіпер шотландців відбив) здобула перші три очки у відбірковому турнірі до Чемпіонату світу-2010. Якщо говорити відверто, то Шотландія програла неочікувано. Згадати б, як вони грали минулий відбір.

Македонія - Шотландія 1:0 (1:0)
Гол: 1:0 - Наумоскі (5)
Попередження: Наумоскі (7), Сімулікоскі (27), Пандєв (63) - МакФадден (71)
Норвежці двічі вели в рахунку в матчі з ісландцями, але перемогу не втримали.

Норвегія - Ісландія 2:2 (1:1)
Голи: 1:0 - Іверсен (35 пен), 1:1 - Хельгусон (39), 2:1 - Іверсен (50), 2:2 - Гудйонсен (69)
Попередження: Стейнссон (35), Гісласон (55), Хрейдарссон (90) - (І)

"Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Європа. Результати відбіркових матчів до ЧС-2010». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua