пʼятниця, 29 вересня 2017 11:49

Чи піде Марлос шляхом Саакашвілі?

Чи піде Марлос шляхом Саакашвілі?
Микола Несенюк: "Українська збірна знемагає без бразильців"

Останні події свідчать – із наданням українського громадянства іноземцям слід бути дуже обережними. Тому звістку про надання українського громадянства Марлосу Ромеро Бонфіму, який досі був громадянином Бразилії, я сприйняв саме так.

Вищезгаданий Бонфім, він же Ромеро, він же Марлос, відомий в Україні під останнім чи то ім'ям, чи то прізвищем як футболіст. Разом із низкою співвітчизників він прибув кілька років тому до нас у пошуках великих заробітків і отримав усе, що хотів – грає за "Шахтар" та живе у Києві у повній відповідності до бразильського розуміння розкоші.

Про те, що в душі у Марлоса прокинувся український патріотизм, стало відомо торік, одразу після того як національну футбольну збірну очолив Андрій Шевченко. Цей патріотизм Марлос виявляв на пару із ще одним бразильцем, відомим як Тайсон. Але після того, як останнього запросили до збірної Бразилії, його бажання стати українцем одразу зникло. Марлоса до бразильської збірної не запросили. А українська збірна просто знемагає останнім часом без бразильців, які, на думку багатьох "фахівців", неймовірно підсилять нашу команду, вирішивши заодно для "Шахтаря" проблему ліміту на іноземців у чемпіонаті України.

Він прибув кілька років тому до нас у пошуках великих заробітків і отримав усе, що хотів – грає за "Шахтар" та живе у Києві у повній відповідності до бразильського розуміння розкоші

Не сперечатимусь. Порівняно із більшістю випускників вітчизняних футбольних "академій" 29-річний Марлос і справді виглядає великим майстром футболу. А чи підсилить він збірну? Подивіться на збірні Азербайджану із різних видів спорту, що укомплектовані ледь не наполовину іноземцями із азербайджанським паспортом. І пошукайте цих "азербайджанців" на подіумах великих міжнародних змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відмовився грати за "Інтер": що потрібно знати про потенційного новачка збірної України

Власне, вирішувати чи грати Марлосу за Україну будуть без нас. Аби він лише не створював у нашому футболі "антикорупційних форумів", не влаштовував скандалів на прикордонних пунктах і не критикував незаслужено нашу чесну владу. Скажете, що наші футболісти і тренери ніколи владу не критикують? Згоден. Але ж то справді наші. А що в голові у того бразильця, який не говорить по-нашому, не знає ніхто. Міхеілу Саакашвілі, коли пригадуєте, теж давали український паспорт, аби він допоміг чинній владі. А що вийшло? Отож.

Марлос грає в Україні із січня 2012 року. За правилами міжнародної футбольної федерації, це мінімально необхідний термін, аби змінити "футбольне" громадянство. Відповідно – гравець, отримавши потрібний паспорт, може допомогти збірній України у вирішальних матчах відбору на КС-2018 проти Косова (6 жовтня) та Хорватії (9 жовтня).

Зараз ви читаєте новину «Чи піде Марлос шляхом Саакашвілі?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути