Ексклюзиви
вівторок, 31 січня 2017 21:09

Як обрати мишку для роботи з комп'ютером

Як обрати мишку для роботи з комп'ютером

Комп'ютерна мишка один з основних способів взаємодії з комп'ютером. Тому вибір правильної мишки завдання далеко не простий.

"Якщо клавіатура для стаціонарного комп'ютера приблизно однакова, який би виробник її не виготовляв, то з мишкою усе значно складніше. Зараз на ринку дуже велике різноманіття і вибір маніпуляторів", - говорить порталу Gazeta.ua продавець комп'ютерної техніки Олексій Пашинський.

Перед вибором мишки варто покласти на неї руку й перевірити, чи зручно нею користуватися.

"Варто звертати увагу на напруження великого й середнього пальця, а також на положення кисті. Напруження пальців буває, якщо мишка для вас замала. Некомфортне положення кисті часто виникає у жінок, коли мишка для них завелика. Тоді краще обрати меншу. Якщо людина працює за комп'ютером і її кисть завжди знаходиться навісу, то бажано придбати додатковий килимок для мишки. Він має бути із валиком для кисті. Коли цього не зробити, з часом може защимитися нерв у руці, можуть німіти пальці", - пояснює спеціаліст.

Для стаціонарних комп'ютерів і постійній роботі за стало консультант радить обирати великі мишки.

"На них менше втомлюється рука, вона повністю на лягає на маніпулятор. До такої швидше звикаєш і потрібно менше зусиль, щоб її переміщати. Маленькі мишки більше підходять для ноутбуків і подорожей. Вони займають мало місця. І основні речі десь у подорожі ними можна виконувати. Але для довготривалої роботи від них болітиме рука", - говорить продавець.

Для людей старшого віку, які рідко користуються комбінаціями клавіш не варто купувати маніпулятори із великою кількістю кнопок.

"Вони все одно їх не використовуватимуть. Для них треба звичайна дротова мишка із одним скролом — коліщатком по центру. Бажано обирати середньої цінової категорії — за 70–80 гривень. Коліщатко на мишці має бути або повністю зроблене із гуми, або із пластику. Якщо на ньому гумова вставка, вона з часом пошматується і відпаде", - каже спеціаліст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який планшет обрати - ТОП-5 найдешевших моделей

Для молодших людей він радить обирати мишку із допоміжними кнопками.

" Їх може бути близько десяти, але найважливіше, аби були "вперед-назад" і щоб була кнопка, яку можна було запрограмувати. Наприклад, тиснеш на неї — і вона відкриває певну папку й переводить туди курсор. Це дуже зручно," - пояснює Олексій.

Щодо бездротових маніпуляторів, то бажано брати такі, у яких би було місце для USB-передатчика. Зазвичай воно розташоване внизу.

"Це зручно. Тоді менша ймовірність, що загубиш його під час мандрівки", - каже фахівець.

Зараз ви читаєте новину «Як обрати мишку для роботи з комп'ютером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути