вівторок, 22 вересня 2015 05:35

Звільнили вчительку, яка роздягнула першокласницю

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.TSN.UA
  Першокласниця Юлія Федик зі Львова цілий урок стояла перед однокласниками в самих трусах. Учителька хореографії покарала дитину, бо та тримала руки в кишенях
Першокласниця Юлія Федик зі Львова цілий урок стояла перед однокласниками в самих трусах. Учителька хореографії покарала дитину, бо та тримала руки в кишенях

— Забираю малу зі школи, а до мене мама ще однієї дівчинки підходить. Питає: що то вчора таке з вашою дитиною було? Я до ­своєї, а вона нагнула голову — плаче. Каже, вчителька зняла штанішки. Поставила ще перед 30 дітьми, сказала: так будеш до кінця уроку стояти. Покарала, бо тримала руки не на поясі, а в кишеньках, — говорить львів'янка 30-річна Галина Федик. З її 6-річної доньки Юлі вчителька зняла штани на уроці хореографії. В самих трусиках дитина простояла цілий урок перед класом. — Шість днів лише повчилися в школі — і на тобі. Не думала, що таке може статися з моєю дитиною.

Юлія Федик — учениця 1-Б класу Львівської школи №40.

Того дня на уроці хореографії у вчительки 42-річної Ірини Нестерович першокласники часто відпрошувалися в туалет. Наприкінці заняття педагог наказала всім принести наступного разу памперси й скотч.

— Вона сказала: тепер будете пісяти, як малі діти — в памперси, а скотчем заклею рота, щоб не шуміли, — каже Оксана Яницька, мати першокласниці. — І це — дітям у першому класі. Донька розказує: як бачили ту дівчинку в самих трусиках, то нікому смішно не було. Хтось із малих плакав зі ­страху, а хтось просто мовчав.

Ірина Нестерович вчителює більш як 20 років.

— Це було сказано в жартівливій, ігровій формі. Вона не хотіла нікого принизити, — пояснює директорка школи №40 Галина Панцак, 55 років.

У школі протягом тижня працювала спеціальна комісія управління освіти, міськради й соцпрацівників. Ірину Нестерович звільнили.

Зараз із першокласниками веде заняття психолог.

Зараз ви читаєте новину «Звільнили вчительку, яка роздягнула першокласницю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути