Ексклюзиви
Вівторок, 23 вересня 2008 07:07

Перед самогубством Іван Шелемба написав листи

Уночі 12 вересня в селищі Котельва Полтавської області повісився 18-річний Іван Шелемба. Хлопця знайшли у хліві. Поряд лежали передсмертні листи родичам, друзям і коханій.

— Синок описує, що йому все надоїло, жить не хоче, — зітхає батько загиблого Микола Шелемба, 45 років. — Нервовий зрив. У його смерті ми нікого не звинувачуємо.

Іванові подобалася однолітка Наталія з сусідньої вулиці. Зустрічатися з хлопцем вона не хотіла.

— Може, й любив її. Не знаю, — відмахується батько дівчини Олександр Липій. — Донька тільки казала, що Іван не раз грозився, що вени переріже чи повіситься.

На похорон Наталія прийшла.

Іван був третім із дев"яти дітей в родині. Сусіди говорять, що мати Віра Миколаївна жалувала його чи не найбільше. Хлопець завжди був при грошах. У кишені загиблого знайшли 80 грн та мобільний телефон.

— Ваня завжди спокійний був, — згадує сестра Вікторія, 12 років. — Останнього разу, як приїхав із заробітків з Одеси, сумний ходив. Уключе на весь двір музику і в сарайчику щось з дерева витесує.

9 вересня Іван святкував із друзями 18-річчя. Розповідав, що мріє піти до армії. Переймався, що лікарі його комісували.

Зараз ви читаєте новину «Перед самогубством Іван Шелемба написав листи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода