Ексклюзиви
Четвер, 24 вересня 2020 06:25

Ганні Дудіній віддали ампутовані ноги чоловіка

Відрізану ногу знайшли на стадіоні дев'ятикласники однієї зі шкіл райцентру Новий Буг на Миколаївщині 17 вересня. Кінцівку ампутували в лікарні, встановили в поліції. З'ясовують, як вона потрапила на поле.

У центральній районній лікарні ампутовані кінцівки змушують забирати родичів пацієнтів. Дають у мішку, каже місцева Ганна Дудіна, 36 років:

— Моєму чоловікові робили операцію на початку вересня. Сказали забрати його ампутовані ноги. Вручили мішок на плечі. Стало дуже зле. Я впала, знепритомніла. Не знаю, як із силами зібралася. Кінцівки поховала на цвинтарі. Нога, яку знайшли — належить іншій людині.

Жінка не повинна була забирати кінцівки. Мала звернутися до адміністрації.

— Якщо виникає така ситуація, то треба йти до завіду­вача підрозділу чи керівника установи, — говорить директор лікарні Володимир Лущенко. — Медичні відходи утилізуємо, згідно із законом.

Обласна влада створила комісію, що перевірить дотримання санітарно-епідемічних правил і норм поводження з органічними відходами в медзакладі.

Зараз ви читаєте новину «Ганні Дудіній віддали ампутовані ноги чоловіка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі