Учора, 11 квітня, у Білій Церкві відбувся всеукраїнський форум розвитку інноваційних виробництв.
Більше 500 бізнесменів зібрались на території тільки-но побудованого заводу Plank Electrotechnic.
"Поки відбувається "передвиборче скиглення", окремі українці потихеньку роблять свою справу, залучають міжнародних фахівців і роблять майбутнє нашої країни вже зараз, не чекаючи на "завтра" і хто там буде", - зазначив один з учасників форуму.
Спікерами чотиригодинного заходу були успішні підприємці України. Василь Хмельницький — засновник інвестиційної групи UFuture, мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр К" Галина Герега, президент фармацевтичної компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко. А також президент з LEANInstituteUkraine технологій Сергій Комберянов та директор Індустріального парку "Біла Церква" Володимир Хмурич. Підприємці не тільки поділилися історією свого успіху, а й дали "зелене" світло колегам по бізнес-цеху у допомозі з розвитку.
"Наше завдання - підштовхнути малий і середній бізнес до того, щоб вони почали виробляти продукцію. Наша мета — створити гіпермаркет для заводів. Таким чином піднімемо економіку. Іншого шляху розвитку економіки України немає, - каже Василь Хмельницький. - Ми можемо виробляти все, що завгодно. Приходьте в будь-який магазин. Дивіться, яка є продукція, вироблена в Китаї чи Туреччині, і починайте це виробляти. Застосовуйте LEAN технологію".
У рамках форуму відбулося відкриття першого заводу в Україні Plank Electrotechnic, який виготовлятиме електричну фурнітуру, розетки, вимикачі, монтажні бокси, стяжки, кнопки та інші електровстановлювальні аксесуари. Це стане чудовою альтернативою китайській та турецькій продукції. Проте вона буде якіснішою та дешевшою. Компанія поки випускає 30 різновидів розеток. Потужність підприємства становитиме 4,6 млн одиниць продукції в рік. Працює до 50 фахівців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білій Церкві запустять завод із виробництва електрофурнітури
Відомо, що компанія Василя Хмельницького UFuture інвестувала в будівництво заводу 2,8 млн доларів. Це перший етап виробничого кластера, який будуютья на території Індустріальному парку. За наступні чотири роки планують побудувати 20 заводів Plank. Вони спеціалізуватимуться на продукції з високотехнологічних матеріалів електротехнічного, будівельного та машинобудівельного напрямків.
У селі Людавка Жмеринського району Вінницької області будують унікальний в Україні сміттєпереробний комплекс. Споруджує польська компанія "Домат Консалтінг".
Коментарі