Ексклюзиви
Середа, 03 березня 2021 15:49

Мобільні проксі економлять час, забезпечують комфорт та надійність

Проблема блокування та зміни IP-адреси вирішується за допомогою мобільного проксі. Його можна придбати у компанії Mproxy, яка володіє приватним API і має цілодобову технічну службу підтримки.

Обладнання знаходиться неподалік від вишок операторів, пристрої точно імітують абонентів мережі. Клієнти повністю контролюють модем. Компанія відповідає за надання послуг і за недоступність сервера дає компенсацію.

Мобільні проксі задіюють велику кількість ІР. З них на сервер надходять різні завдання від користувачів. Поставити блок на такі майданчики не можливо.

Сервер-джерело блокує профіль, якщо вважає, що він веде себе неправильно. ІР-адреса часто змінюється або не збігається за часом з додатком. Роботу приватних мобільних проксі практично не можливо відрізнити від діяльності людини. Вони змінюють адреси цілком природно і передають достовірну інформацію.

Виглядає так, ніби запити відправляють абоненти, а не боти.

Переваги мобільного проксі:

• Відсутність блоку ресурсу.
• Економія часу, комфорт та надійність.
• Обхід перевірок - серверні передають адресу цільових серверів.
• Співвідношення якісних характеристик і вартості.

  У компанії Mproxy можна купити проксі для арбітражу трафіку за доступною вартістю
У компанії Mproxy можна купити проксі для арбітражу трафіку за доступною вартістю

IP-адресами користуються прості користувачі. Сервер не сумнівається в тому, що запит виконується людиною, а не ботом

Українські мобільні проксі - це проміжний пункт між ресурсом і споживачем. Вони відрізняються від серверних тим, що застосовують IP-адреси операторів зв'язку і є динамічними. Пристрої зі зворотним підключенням - Residential Backconnect. Вони динамічні, застосовують IP та роблять ротацію по порту автоматично. Їх не блокують, бо це може призвести до втрати цільової аудиторії.

Компанія Mproxy пропонує пакети дешевих мобільних проксі:

• безлімітний канал на місяць (висока конфіденційність, швидка зміна адреси, відсутність швидкісного або добового обмежень);
• індивідуальний канал на 30 або на 7 днів (швидкість до 15 Мбіт/с, анонімність, зміна IP);
• загальний канал на місяць або тиждень (швидкість 10 Мбіт/с, на каналі приблизно до трьох осіб, конфіденційність, зміна адрес)

Для забезпечення безпеки профілю у соцмережах необхідно використовувати проксі для арбітражу. Він дозволяє уникнути блокування профілю за рекламу послуг або товарів, які заборонені. Мобільні проксі для арбітражу дозволяють відвідувати сайти і обходити будь-які перешкоди.

Для вирішення проблеми бажано придбати один проксі на обліковий запис.

У компанії Mproxy можна купити проксі для арбітражу трафіку за доступною вартістю. Детальніше з умовами можна ознайомитися на сайті mproxy.top.

Зараз ви читаєте новину «Мобільні проксі економлять час, забезпечують комфорт та надійність». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 241
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути