Ексклюзиви
Четвер, 25 січня 2018 15:53

БК "Атлант" уникла кризових явищ на ринку столичної нерухомості

БК "Атлант" уникла кризових явищ на ринку столичної нерухомості
Будівельна компанія "Атлант" йде назустріч клієнтам, надаючи їм розстрочки. Фото: Realt.ua

На тлі майже дворазового падіння на столичному ринку нерухомості, будівельній компанії "Атлант" вдалося утримати продажі на високому рівні. Про це заявив перший заступник генерального директора БК "Атлант" Олександр Шубін.

Він нагадав, що за даними ЗМІ, у 2017 році в Києві було продано 2350 квартир на первинному ринку, у той час як в 2016 році було укладено 4515 договорів. Ці показники стали найгіршими результатами за останні п'ять років. При цьому на ринку посилилася конкуренція: кількість об'єктів, в яких велися продажі, зросла на 25%.

"Люди впевнені в тому, що всі наші будинки будуть добудовані вчасно. Тому люди не бояться нести гроші в нашу компанію. Запас міцності в тому, що в "Атланта" є ім'я, в яке вірять люди", - сказав Шубін.

За словами заступника гендиректора компанії, "Атлант" усі гроші, які надходять від продажу, інвестує в будівництво.

"В "Атланта" немає грошей, які даремно "лежать в кубушці", - зазначив Шубін.

Також він розповів про те, що компанія шукала способи залучення сторонніх коштів для кредитування клієнтів, або доступні державні програми будівництва житла, але, на жаль, не знайшла розуміння у чиновників.

"Ми шукали і програми забезпечення житлом військовослужбовців, писали листи в Міноборони. Ми готові побудувати житло для військових, але поки не отримали відповіді", - сказав Шубін.

Також він додав, що "Атлант" йде назустріч клієнтам, надаючи їм розстрочки.

"Ми даємо розстрочки, це, по суті, безпроцентні позики. На жаль, не дуже довгі - даємо поки на два роки", - сказав він.

Зараз ви читаєте новину «БК "Атлант" уникла кризових явищ на ринку столичної нерухомості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода