Понеділок, 19 травня 2008 17:45

Заборонили кататися на атракціонах у парку "Перемога"

14 травня в полтавському парку "Перемога" опломбували й заборонили експлуатувати атракціони.

— Під час перевірки ми з"ясували, що жоден з інженерно-технічних працівників парку і приватного підприємства "Командор", атракціони якого теж стоять там, не пройшов відповідне навчання щодо експлуатації техніки, — каже Володимир Фенога з Полтавського управління Держгірпромнагляду.

Атракціони ще 10–15 років тому відпрацювали гранично допустимий термін. Цьогоріч їх офіційно запустили з 1 травня.

— Вони працювали під персональну відповідальність керівництва, — пояснює директор парку Перемога Валентин Кішек. — Зараз персонал ходить на курси з безпеки життєдіяльності. До кінця тижня ми його пройдемо. Працівники здадуть екзамени й отримають посвідчення. Тоді все запрацює знову.

Атракціонам приватного підприємства "Командор" по 5 років. Вони розраховані переважно на дітей. Це три каруселі, манеж із кульками, надувні гірки й електромобілі.

— До "Командора" ще були претензії щодо технічного стану, але там усе в порядку, — додає Фенога. — Залишилися тільки питання техніки безпеки. Персонал почне проходити навчання з 26 травня. Атракціони допустять до експлуатації тільки після того, як працівники отримають відповідні посвідчення.

Зараз ви читаєте новину «Заборонили кататися на атракціонах у парку "Перемога"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода