Ексклюзиви
Понеділок, 03 грудня 2007 15:55

В автошколах установлять відеокамери

В екзаменаційних класах усіх 120 автомобільних шкіл області планують установити відеокамери. Про це повідомив начальник обласного управління МВС Михайло Вершняк, 50 років.

— Головна мета — спостерігати, як учні здають екзамени, — пояснює старший інспектор центру зв"язків із громадськістю обласного ДАІ Наталія Швецова, 28 років.

Із 12 листопада працівники ДАІ перевіряють автошколи Полтавщини. Стежать за відвідуванням занять.

— Дуже часто учні прогулюють, не засвоюють матеріал, а потім порушують правила дорожнього руху. Якщо хтось відсутній, повинен пояснити причину й показати підтверджувальні документи. Працівники ДАІ щодня ходять по школах і роблять переклички. За незаконний прогул заняття можуть відрахувати, — каже Швецова.

У Полтавській обласній автошколі про встановлення відеокамер не знають.

— Якщо це принесе користь, нехай встановлюють, — зазначає директор Андрій Левченко. — Але через камеру буде тільки видно, як людина прийшла, здала і пішла. А права отримують через ДАІ.

Нині ДАІ області розробляє 15-хвилинний навчальний фільм для показу в автошколах. Це відеозйомки різних аварій.

Із метою профілактики порушень правил на дорогах начальник обласного ДАІ Олександр Штепа 26 листопада провів урок для учнів 1 класу школи N19 у Полтаві. Кожній дитині подарував підручник "Дорожня безпека для дітей від 3 до 6 років". Такі ж отримають усі першокласники області.

Зараз ви читаєте новину «В автошколах установлять відеокамери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода